Punta Cana

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Destinácie
Zdieľať |   

PLÁŽE SVETA


PUNTA CANA

lokalita: Dominikánska republika

POPIS LOKALITY

Kým v nedávnej minulosti bola Punta Cana len neznámou, doslova nedostupnou destináciou zarastenou bambusovými húštinami, v súčanosti je už Punta Cana populárnym medzinárodným letoviskom, dokonca oceneným viacerými prestížnymi architektonickými cenami (spojenie architektúry s prírodou – palmové lístie pokrýva strechy terminálu).

Tým hlavným magnetom pre turistov sú nepochybne prekrásne pláže. Práve tu sa nachádza jedna z najkrajších pláží Karibiku, ale vlastne aj celého svetaBávaro.

V dĺžke 35 kilometrov sa rozprestierajú úžasné pláže s typickým jemnučkým bielym pieskom.


Kúp letenkudo Punta Cana   :::    Rezervácia ubytovania v Punta Cana


Ako sú dokonalé pláže, dokoncalé je aj more, ktoré je tyrkysové až tmavo modré a samozrejme priam krištáľovo čisté. Pláže sú populárne aj pre milovníkov potápania a šnorchlovania, vzhľadom na bohatý podmorský život a korálové útesy. A kto by mal záujem vyskúšať rybárčenie na otvorenom mori, môže to tu samozrejme vyskúšať. Nakoniec nezabudnime ani na milovníkov golfu, ktorí sa určite nadchnú viacerými kvalitnými golfovými ihriskami.
Pláže Baváro sú známe taktiež pre svoje luxusné hotely, ale nájdu sa tu tiež hotely strednej triedy. Popri prechádzkach sa môžete vychutnať skvelú kuchyňu v miestnych reštauráciách a zakúpiť suveníry v lokálnych obchodíkoch.

 

MULTIMÉDIÁ

Spustiť Slideshow Fotografie: Punta Cana

Spustiť Video Video: Punta Cana

 Tip: nevynechajte ani ďalšie Pláže sveta Späť na Walkers.sk

(c) 2010-2013  WALKERS.SK  | Všetky práva vyhradené | Posledná aktualizácia: 26. novembra 2015

Casopis Cestovatel      Deluxtrade s.r.o.
Walkers.sk | Server o cestovaní
Menu