Odkazy

KONTAKTY A INFORMÁCIE

Kontaktný formulár


Informácie

PRE UŽÍVATEĽOV

Využili ste našu webovú stránku www.walkers.sk? Našli ste to, čo ste hľadali? Je niečo, čo by ste nám chceli odkázať? Máte nejaké návrhy, námietky, pripomienky, či nové námety? Zaujíma nás Váš názor, Vaša reakcia, budeme Vám za ňu vďační!
Alebo sa chcete pripojiť k nášmu tímu a stať sa spolutvorcom tohoto webu?
Potom ste na správnom mieste..., neváhajte nás kontaktovať!


PRE OBJEDNÁVATEĽOV SLUŽIEB

Cestovné kancelárie
Máte záujem spropagovať svoju cestovnú kanceláriu alebo cestovateľskú ponuku aj podľa konkrétnej destinácie? Pomôžeme Vám. Neváhajte nás kontaktovať!

Predajcovia leteniek
Viete ponúknuť zaujímavé ceny leteniek do rôznych kútov sveta, čo by mohlo osloviť našich návštevníkov, cestovateľov? Pomôžeme Vám. Neváhajte nás kontaktovať!

Importéri tovaru učeného na následný predaj spotrebiteľom
Dovážate tovar, ktorý by ste radi spropagovali? Pomôžeme Vám. Zabezpečíme Vám reklamu Vášho produktu priamo na stránke destinácie, z ktorej daný tovar dovážate. Neváhajte nás kontaktovať!

Prevádzkovatelia elektronických obchodov
Je súčasťou Vašej ponuky cestovateľská literatúra? Chceli by ste podporiť Váš predaj umiestnením knižného sprievodcu aj podľa konkrétnej destinácie? Pomôžeme Vám. Neváhajte nás kontaktovať!

Predajcovia produktov určených pre cestovateľov (oblečenie, obuv a iný turistický tovar)
Ste zameraní na podporu predaja? Kde inde by to bolo tak výhodné ako práve tu? Početné návštevy cestovateľov, pre ktorých je tento cestovateľský server určený, sú zaujímavým klientským potenciálom pre Vás. Pomôžeme Vám. Neváhajte nás kontaktovať!

Iní
Nepatríte do žiadnej z vyššie uvedených skupín? Nevadí. Pokiaľ vidíte potenciál vzájomnej spolupráce, pomôžeme Vám. Neváhajte nás kontaktovať!


PRE PREVÁDZKOVATEĽOV WEBOV

Prevádzkujete web/cestovateľskú stránku, ktorú by ste radi zverejnili na našom cestovateľskom portáli? Ponúkame Vám spoluprácu - výmenu odkazov a vzájomnú propagáciu, službu Partnerské odkazy.

Ak sa Vám www.walkers.sk páči, podporte nás umiestnením jednej z našich ikoniek na Vašich stránkach:


Walkers.sk - cestovateľský portál

Kód pre Vašu stránku: biely podmaz

<a href="http://www.walkers.sk" target="_blank"><img src="http://www.walkers.sk/logo/walkers.jpg" alt="Walkers.sk - cestovateľský portál" border="0"></a>

 

Walkers.sk - cestovateľský portál

Kód pre Vašu stránku: transparentný podmaz

<a href="http://www.walkers.sk" target="_blank"><img src="http://www.walkers.sk/logo/walkers.gif" alt="Walkers.sk - cestovateľský portál" border="0"></a>


ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU


Photograph latest technology by Andrea Deverell on 500px


 Dozvedieť sa viac
SI TU:  DomovKontakty