Najkrajšie pláže sveta

Pláž Cala Porto

TalianskoTALIANSKO

Popis lokality

Polignano a Mare by Maurizio Gambi on 500px.com


Krásnu letnú dovolenku zažijete v talianskom regióne Apúlia, ktorej hlavné mesto Bari poteší mnohých fanúšikov spoznávania talianskej tradičnej talianskej kultúry a histórie. Milovníci letnej dovolenky, kúpania a slnenia si tu tiež prídu na svoje. Okrem pláží v Bari sa tu totiž nachádza mnoho ďalších nádherných pláži v neďalekom okolí, medzi ktorými nepochybne zaujme originálna mestská pláž Cala Porto Beach.
Cala Porto sa rozprestiera priamo v centre historického mestečka Polignano a Mare. Táto úžasná malebná pláž je kamennou plážou s bielymi kamienkami. Typickou črtou je krištáľovo čisté more smaragdových farieb a okolité útesy so starobylými domami, ktorými je pláž obkolesená.
Pláž býva v hlavnej sezóne pomerne plná, avšak napriek tomu sa ju oplatí navštíviť. Príjemne sa osviežite a pokocháte nádhernými pohľadmi na okolie. Vzhľadom na dobrý pozvoľný vstup do mora je lokalita vhodná aj pre rodiny s deťmi.
Záverom určite každého poteší, že ide o bezplatnú pláž, v blízkosti ktorej sa nachádzajú výborné kaviarne a reštaurácie.


Mapa lokality


Tip: nevynechajte ani ďalšie Pláže sveta

REZERVUJ

Letenka do Bari
Ubytovanie Polignano
Požičanie auta Bari

Poistenie Taliansko

 Dozvedieť sa viac
SI TU:  Domov › Destinácie › Pláže svetaPláž Cala Porto